Категорії Інформація
Каси Додати подію
Детальніше
01 червня
11:00, субота
Одеса (Україна) 
180 580 180
180-580 ₴
Купити квиток
Детальніше
01 червня
Усього подій: 3
Одеса (Україна) 
150 400 150
150-400 ₴
Купити квиток
Детальніше
01 червня
17:00, субота
Одеса (Україна) 
200 200 200
200 ₴
Купити квиток
Детальніше
02 червня
11:00, неділя
Одеса (Україна) 
150 490 150
150-490 ₴
Купити квиток
Детальніше
11 червня
17:00, вівторок
Одеса (Україна) 
250 690 250
250-690 ₴
Купити квиток

Квитки на дитячі вистави Одеси

Дитяча афіша Одеси (2024)

Дивовижний світ дитинства наповнений чарами. Особливо, якщо дитинство це проходить в такому чудовому місті, як Одеса. Тут і ласкаве море, і затишні закриті дворики, і зелені сквери, і дитячі майданчики. Багата і різноманітна також дитяча афіша Одеси. Звичайно, планувати дозвілля своєї дитини у владі батьків. Гуртки за інтересами, спортивні секції, додаткові заняття з репетиторами. Але в цьому діловому кругообігу обов'язково має бути місце і для відпочинку. Розваги для дітей можуть бути самими різними - починаючи з дитячих вистав у Театрі юного глядача Одеси, закінчуючи дитячим кіно в будь-якому з кінотеатрів міста. І ось тут батькам доведеться докласти трохи зусиль, щоб дитина не просто провела час в якомусь закладі, але ще і отримала масу позитивних емоцій і спогадів. Де ж проходять найцікавіші і знакові дитячі свята та заходи? Відповідь легко знайдеться на сайті Контрамарка. Тут представлена широка дитяча афіша Одеси, так що батькам не доведеться довго шукати відповідь на поставлене запитання. Ви хочете, щоб ваше чадо побачило захоплюючу виставу в ляльковому театрі Одеси, подивилося цікавий мультфільм або будь-яку іншу виставу для дітей? Ласкаво просимо на наш портал!

 

Калейдоскоп подій на нашій дитячій афіші

Ознайомившись з дитячою афішею Одеси, ви ставите інше питання - покупка квитків. Так, завдяки цьому порталу, ви не будете бігати по місту в пошуках кас. Влаштувати захоплюючу розвагу для дітей тепер можна, не виходячи з дому! На нашому сайті Kontramarka.ua ви можете, наприклад, забронювати квитки на цікавить захід. Якщо цей варіант вам не підходить, замовте електронні квитки, які прийдуть на вашу онлайн-пошту. Вам потрібно лише пред'явити їх контролеру біля входу з будь-якого гаджета. Є і ще один спосіб - замовте доставку з кур'єром, і він привезе документи туди, куди вам потрібно.

Зараз в Інтернеті можна придбати що завгодно, ознайомитися з репертуаром театру або кіно, знайти практично будь-яку інформацію. Саме тому і потрібно використовувати цей ресурс для того, щоб планувати відпочинок вашої дитини. Тим більше, що в ці прекрасні моменти ви будете перебувати поруч з нею, і теж зможете зануритися в неймовірний і казковий світ дитинства, згадати, що і самі колись були маленькими. Подаруйте дитині диво. Тим більше, що тепер це зробити простіше простого!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код