Категорії Інформація
Каси Додати подію
24 грудня 2023 - 05 січня 2024

«ТАЄМНИЦЯ СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ»

Ціна: 150-400 грн

BEIT GRAND
вул. Ніжинська 77/79
Вибрати дату

Замовити квитки на "«ТАЄМНИЦЯ СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ»"

24 груд., неділя
25 груд., понеділок
26 груд., вівторок
27 груд., середа
28 груд., четвер
29 груд., пʼятниця
30 груд., субота
02 січ., вівторок
03 січ., середа
04 січ., четвер
05 січ., пʼятниця

Про подію

«Таємниця Снігової Королеви» — це історія про неймовірну зимову пригоду, яка сталася у чарівній сніжній країні, де жили Ельза та Сніговик Олаф. В країні, в якій усі готувалися до найважливішої події року — зимового сніжного кулькопаду!!

Про це свято, дізналася Снігова Королева. Вона була чарівницею і володіла неймовірною силою — здатністю зачаровувати небо і робити так, щоб сніг або шов, або його взагалі більше не випадало. Снігова Королева, розлютилася, що Ельза влаштовує кулькопад — та зачарувала небо, і свято опинилося під загрозою!

Ельза та її вірний друг – сніговик Олаф, вирішили врятувати свято та зняти чари Снігової Королеви. І святкувати разом із дітьми, довгоочікуваний сніжний кулькопад!!! На них чекали неймовірні пригоди та випробування. Але їм допомагали діти і супер герої, яких вони зустрічали на своєму шляху.

Їхній шлях був не легким, але завдяки дружбі та вірі в чудеса, вони подолали всі труднощі. Навіть, Снігова Королева, найсильніша чарівниця не могла впоратися з їхньою спільною силою та вірою. Небо звільнилося від чар і сніжний кулькопад відбувся!! І усі дізналися таємницю Снігової Королеви, що вона раніше була не Сніговою Королевою а ……, а от ким вона була, приходьте і дізнаєтесь!!!

Чекаємо вас на захоплюючій, зимовій казці про дружбу, віру та сили, які можуть перемогти навіть наймогутніший магічний облік.

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код