Категорії Інформація
Каси Додати подію
Стендап «ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ STAND UP»
21 вересня 2024

Стендап «ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ STAND UP»

Ціна: 330-990 грн

Обласна філармонія
м. Одеса, вул. Буніна, 15
Купити квиток
330-990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Стендап «ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ STAND UP»"

Тривалість події — 120 хвилин.
21 вер., субота

Про подію

Антон Тимошенко – зірка українського стендапу, резидент клубу «Підпільний Stand Up». А ще Антон Тимошенко встигнув дати інтерв’ю відомому американському телеведучому Девіду Леттерману У стендапі Антон з 2015 року. Серед центральних тем для жартів – політичні тенденції та події. Розповідає про них комік не просто смішно, але й фахово, адже має освіту політолога. Не обходить увагою автор і гостросоціальної тематики.

Слава Бу- харизматичний стендап-комік із яскравим почуттям гумору.

Ганна Кочегура – досвідчена гумористка у жанрі стендап, яка з легкістю обертає проблеми на посмішки. Вона впевнено жартує на найбільш складні теми та з легкістю заряджає публіку позитивом.

Олександр Терен. Після ампутації та встановлення протезів 26-річний Сашко не зачинився вдома, а став жити на повну. Окрім написання книги, він займається спортом, знімає іронічні тіктоки та бере участь у соціальних акціях, які допомагають розвивати інклюзію в Україні. Він взяв участь в «Іграх Нескорених» і навіть станцював балет.

«Терен» на власному прикладі хоче донести до кожного пораненого воїна, що життя продовжується. Так, воно зовсім інше, але від цього не менш прекрасне.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код