Категорії Інформація
Каси Додати подію
"Нова музика України"
21 грудня 2023

"Нова музика України"

Ціна: 150 грн

Одеський національний академічний театр опери та балету
м. Одеса, пр. Чайковського, 1
Купити квиток

Замовити квитки на ""Нова музика України""

21 груд., четвер

Про подію

«Нова музика України» 

ТРИВАЛІСТЬ 1 ГОДИНА 30 ХВИЛИН

МУЗИЧНИЙ СВІТ МИРОСЛАВА ВОЛИНСЬКОГО.

Одеська опера продовжує цикл «Нова музика України». Наступна імпреза присвячена творчості українського композитора, заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Волинського.

У творчому доробку композитора близько 200 творів різних жанрів: від монументальних опер і ораторій до камерних романсів і обробок народних пісень. Багато з них увійшли в репертуар музикантів та колективів України, Польщі, Канади, США, Ізраїлю, Китаю, Франції, Англії тощо. Композитор співпрацює з різноманітними музичними колективами – хорами та оркестрами, зокрема Національним Президентським оркестром, Заслуженою капелою України «Трембіта», симфонічними оркестрами Одеси, Львова, Чернівець тощо. У 2002 році резонансною мистецькою подією стала постановка в Одеській опері ораторії М. Волинського «Мойсей». Твори Мирослава Волинського входять да енциклопедичного видання «Музична Шевченкіана України», а компакт-диски стали частиною музичної колекції «Духовна музика України».

Органічне поєднання сучасного з традиційним, що спирається на неповторний український мелос, інтерпретація фольклорного матеріалу, духовна тематика творів, - ось що визначає і окреслює особливий, непересічний композиторський стиль Мирослава Волинського.

У програмі концерту прозвучать камерно-вокальні твори композитора, арії з опер та ораторій, інструментальна музика.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код