Категорії Інформація
Каси Додати подію
10 червня 2024

НАОНІ Orchestra

Ціна: 550-1180 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
Купити квиток
550-1180 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "НАОНІ Orchestra"

10 черв., понеділок

Про подію

НАОНІ Оркестра в Одесі!

На сцені Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, відбудеться концерт  НАОНІ Оркестра, який  презентує нову програму «Гуц and Roll. Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів».

На вас чекає справжній вибух яскравих музикальних емоцій та захоплення від професійного виконання артистів Національного академічного оркестру народних інструментів України, які підкорили своїми виступами всі провідні світові сцени. Тепер ви маєте унікальну нагоду почути твори сучасних українських композиторів, написані у стилі джаз, рок і фолк. А ще музиканти підготували нові аранжування улюблених народних пісень. “Гуцулка Ксеня” і “Ой, у лузі червона калина” - це лише кілька позицій двогодинної концертної програми, яка здивує своєю експресією.

Концерт з програмою “Гуц and Roll”

Саме так буває, коли традиційне звучання талановито поєднується з сучасними динамічними ритмами! І це не випадковість, адже НАОНІ сім разів перемагав у шоу “Битва оркестрів”, не тільки в Україні, але і за її межами. Народна інструментальна музика для НАОНІ - це не межа, а тільки початок. Колектив виконує музику інших народів світу, класичні та популярні твори і саундтреки до кінокартин.

Завдяки НАОНІ ви відкриєте для себе усю палітру народних інструментів і неймовірне багатство їх звучання. Багаторічний художній керівник і диригент оркестру Віктор Гуцал зробив НАОНІ піонером музичних інновацій в Україні. За плечима музикантів чимало сучасних несподіваних проектів та співпраця з зірковими артистами. ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала - далеко не всі імена, які увійшли до цього довгого переліку. Запрошуємо вас на свято музики і професіоналізму!

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код