Категорії Інформація
Каси Додати подію
07 червня 2024

"Болеро". "Танго полум`я і льоду"

Ціна: 270-700 грн

Одеський національний академічний театр опери та балету
м. Одеса, пр. Чайковського, 1
Купити квиток
270-700 грн
Купити квиток

Замовити квитки на ""Болеро". "Танго полум`я і льоду""

07 черв., пʼятниця

Про подію

"Болеро"

Моріс Равель

Балет на одну дію.

Хореографія та лібрето Георгія Ковтуна.

«Болеро» Моріса Равеля, що є музичною візитівкою багатьох симфонічних оркестрів, спочатку задумувався як хореографічний твір, і був вперше виконаний в паризькій «Гранд-Опера» під час вечора антрепризи Іди Рубінштейн. Сам композитор згадував: «У 1928 році, на прохання пані Рубінштейн я написав «Болеро» для оркестру. Це – танець у дуже помірному темпі, абсолютно незмінний як мелодійно, так гармонійно і ритмічно, причому ритм безперервно відбивається барабаном. Єдиний елемент різноманіття вноситься оркестровим крещендо». Твір став настільки популярним, що посів вагоме місце в репертуарах багатьох театрів світу.

Своє хореографічне втілення «Болеро» отримувало і на сцені Одеської опери. Наталія Баришева і Михайло Пєтухов (нині – педагоги-репетитори театру) повідали під музику Равеля історію Галатеї. Автором хореографії також виступив Георгій Ковтун.

Моєю головною задачею сьогодні – є повернення традиції характерного балету на сцени театрів. В Іспанії кожна провінція має свою фольклорну ідентичність, тому я зібрав у цій версії хореографічні елементи регіонів країни в одне ціле. Для артистів балету ця постановка також своєрідний навчальний процес, оскільки в такій пластиці вони давно не працювали. Вперше для себе я експериментую з поєднанням кольору і хореографії. Цей балет – своєрідна симфонія костюмів, між кольорами яких розігрується власна історія.

— Георгій Ковтун

«Болеро» повідає історію відносин між сильною вольовою жінкою та двома, закоханими в неї, чоловіками. Обидва кабальєро темпераментні й вродливі, то ж на даму чекає непростий вибір. Як закінчиться ця історія – вирішувати глядачеві.

«Танго Полум’я і Льоду»

На музику Астора П'яццолли, Едгардо Донато та Маріано Мореза

Балет на одну дію

Лібрето - Яніна Кисельова та Тетяна Подерська

Хореографиня-постановниця - Яніна Кисельова

Авторська група Одеської опери представляє вам балетну імпрезу – танго-виставу "Танго полум'я і льоду".

Чи є місце танцю під час війни? Безумовно! Адже серед фізичного і психологічного навантаження саме танець, і зокрема танго, стає емоційною розрадою, рефлексією на мінливий час, сублімацією почуттів.

Чотири персонажі за допомогою танго шукають сенс життя та боронять свої цінності: Стихії Полум’я та Льоду, Творець (Композитор), Муза Творця, Арсенал Творця, Стихія Льоду, Скептик (Критик) та Антимуза.

І у кожного є таємниця, яка захована десь глибоко у серці. Таємниця світла і віри, часом - сумна, безглузда, страшна, чуттєва, часом - смішна. Але є мить, коли ця таємниця відкриється глядачеві і кожен персонаж стане зрозумілим і чимось схожим на нас. Тож кожний і знайде у цій імпрезі щось своє, до душі та розуму.

Не пропустіть унікальної, сучасної балетної прем’єри театру!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код