Категорії Інформація
Каси Додати подію
«Танцюй зі мною, Україно»
13 листопада 2023

«Танцюй зі мною, Україно»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 390-1500 грн

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Про подію

“Танцюй зі мною, Україно” в Одесі!

13 листопада 2023 року в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбудеться концерт “Танцюй зі мною, Україно”. 

Топовий хореограф, переможець проєкту “Танці з зірками” Євген Кот презентує авторське танцювальне шоу “Танцюй зі мною, Україно”. В ньому братимуть участь найкращі танцюристи з найвідоміших перфомансів. Хореографічний сторітеллінг “Танцюй зі мною, Україно” занурює глядача в історію життя Євгена Кота. Це інтимна та емоційна вистава, де поряд з автором виступатиме його дружина - чотириразова чемпіонка світу з танцю на пілоні, майстер спорту з художньої та естетичної гімнастики Наталя Татарінцева.   

Живе танцювальне шоу в Одесі 

Шоу складається з трьох блоків, кожен з яких представлений у назві. Один з блоків присвячений українським культурним традиціям. 

Благодійний тур проїде на підтримку гуманітарного проєкту ”Safe&Smart” Фонду Сергія Притули з реконструкції та обладнання шкільних укриттів на деокупованих територіях.

Щоб потрапити на концерт “Танцюй зі мною, Україно” в Одесі, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Одеси шукайте у нас на сайті.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код